Finnem Rentals Tyrsova

Το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova Πράγα βρίσκεται 25 λεπτά με τα πόδια από τη Γέφυρα του Καρόλου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Πράγας, ο οποίος είναι σε απόσταση 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το κατάλυμα έχει μικρή κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας.

Το διαμέρισμα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό I.P.Pavlova και 20 λεπτά με τα πόδια από τον Φραγκισκανό Κήπο. Το Βίσεχραντ απέχει 1 χλμ. από το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Karlov βρίσκεται σε μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Finnem Rentals Tyrsova Πράγα
Prague Days - One-Bedroom Apartment With Smart Tv And Balcony In Vinohrady
Τιμή μόνο για κινητά

Prague Days - One-Bedroom Apartment With Smart Tv And Balcony In Vinohrady

9.7
Εξαιρετικό 3 σχόλια
31 μ από το κατάλυμα
USD 186 USD 167
ανά νύχτα
Modern Apartment With Balcony & Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Apartment With Balcony & Free Parking

10
Εξαιρετικό 12 σχόλια
113 μ από το κατάλυμα
USD 125 USD 113
ανά νύχτα
Nice Apartman In New Town Prague
Τιμή μόνο για κινητά

Nice Apartman In New Town Prague

125 μ από το κατάλυμα
USD 162 USD 146
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Prague Main railway station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova;
      Το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Αντονίν Ντβόρζακ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova περιλαμβάνουν Πύργος Prasna Brana, ΠΛατεία Wenceslas καθώς και Γέφυρα του Καρόλου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Finnem Rentals Tyrsova κοστίζει 276€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν L'artista Di Aradeo και Don Cico και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής αερολιμένας Πράγας «Βάτσλαβ Χάβελ»
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Prague Main railway station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Finnem Rentals Tyrsova Πράγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο